معماری
خانه / اینترنت و شبکه / بهترین اپلیکیشن های چت برای اندروید

بهترین اپلیکیشن های چت برای اندروید

اپلیکیشن های چت و اتاق های گفت و گو از برنامه های محبوب هر کاربری هستند که احتمالا برای یک بار هم شده به آنها رجوع کرده اید.

برای مثال تعدادی از مسنجرها مانند AOL، IRC و یاهو مسنجر و … تعدادی از برنامه های چت مشابه هستند که احتمالا با تعدادی از آنها اشنا هستید. با این حال برنامه های دیگر با تجربه های چت روم های مشابه نیز وجود دارد که بهتر است آنها را تجربه کنید. با این حال برخی از این برنامه ها به ندرت از چت روم های عمومی برای پیوستن به گروه ها و مشارکت با افراد تصادفی استفاده می کنند. اگر از یک پیام رسان گروهی اندروید برای بهترین اتاق های چت می خواهید استفاده کنید گزینه های زیر انتخاب مناسبی هستند.

اپلیکیشن BAND

اپلیکیشن Band یکی از برنامه های چت گروهی محبوب است که روی موضوعات عمومی تمرکز کرده است. شما می توانید گروه هایی را برای کار، ورزش، بازی، مدرسه، بازی هایی ویدئویی، خانواده، دوستان و …. ایجاد کنید. در این برنامه چت روم به صورت عمومی نیست و تنها می توانید با افرادی که می شناسید چت کنید. این برنامه امکان ارسال نوتیفیکیشن ها را در اختیار شما قرار می دهد.

اپلیکیشن BAND

اپلیکیشن CAMFROG

این برنامه همراستا با آنچه است که از برنامه های چت رومی انتظار دارید. کامفروگ دارای هزاران اتاق چت عمومی است که با ورود به آنها می توانید با افراد زیادی چت کنید. همچنین می توانید اتاق های چت خصوصی با دوستان، خانواده و … ایجاد کنید. این برنامه کمی منحصر به فرد تر از دیگر برنامه هاست و با کمک آن می توانید چت ویدئویی نیز راه بیاندازید. بهتر است موارد امنیتی را در هنگام کار با این برنامه رعایت کنید. این برنامه دارای تعدادی تبلیغات و لینک های خرید است، اما به دلیل رایگان بودن برنامه باید آنها را تحمل کنید!

 

کالاسودا- اپلیکیشن های چت و اتاق های گفت و گو از برنامه های محبوب هر کاربری هستند که احتمالا برای یک بار هم شده به آنها رجوع کرده اید.  برای مثال تعدادی از مسنجرها مانند AOL، IRC و یاهو مسنجر و … تعدادی از برنامه های چت مشابه هستند که احتمالا با تعدادی از آنها اشنا هستید. با این حال برنامه های دیگر با تجربه های چت روم های مشابه نیز وجود دارد که بهتر است آنها را تجربه کنید. با این حال برخی از این برنامه ها به ندرت از چت روم های عمومی برای پیوستن به گروه ها و مشارکت با افراد تصادفی استفاده می کنند. اگر از یک پیام رسان گروهی اندروید برای بهترین اتاق های چت می خواهید استفاده کنید گزینه های زیر انتخاب مناسبی هستند.  اپلیکیشن BAND اپلیکیشن Band یکی از برنامه های چت گروهی محبوب است که روی موضوعات عمومی تمرکز کرده است. شما می توانید گروه هایی را برای کار، ورزش، بازی، مدرسه، بازی هایی ویدئویی، خانواده، دوستان و …. ایجاد کنید. در این برنامه چت روم به صورت عمومی نیست و تنها می توانید با افرادی که می شناسید چت کنید. این برنامه امکان ارسال نوتیفیکیشن ها را در اختیار شما قرار می دهد.بهترین اپلیکیشن های چت اپلیکیشن Band  اپلیکیشن CAMFROG

برنامه DISCORD محفلی گردهمایی گیمرها

این برنامه یکی از محبوب ترین برنامه های چت برای گیمرهاست که در آن تعدادی از گیمرهای حرفه ای و نیمه حرفه ای در آن حضور دارند که می توانید حول موضوعاتی مانند بازی ها و … با آنها صحبت کنید. در اتاق های چت خصوصی نیز می توانید با یکدیگر بازی کنید. برخی دیگر از ویژگی های این برنامه عبارتند از کانال های صوتی، پیام های مستقیم بین اعضای شخصی و شما می توانید به هر تعداد سرور که می خواهید بپیوندید. این برنامه نیز کاملا رایگان است و می توانید از ان برای ضبط پادکست های دستگاه اندرویدی خود هم استفاده کنید.

 

منابع:

کالاسودا

درباره ی دکتر ایرج وثوقی

همچنین ببینید

آسیب‌پذیری توییتر

آسیب‌پذیری توییتر، امکان ارسال بدون اجازه توییت را به هکرها می‌دهد

آسیب‌پذیری توییتر، آسیب‌پذیری جدیدی که به حساب‌های توییتر در بریتانیا مربوط می‌شود، امکان ارسال بدون …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس